İade ve Değişim

1. www.pivada.com sitesinden aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde iade yapabilirsiniz.

 

2. İadelerde kargo masrafları alıcıya (Müşteriye) aittir.

 

3. Belirtilen sürenin aşılması durumunda, iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade süresi dolan satılabilirlilik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilemez ve karşı ödemeli olarak geri gönderilir. 

 

4. Ev dekorasyon ürünlerinin orijinal ambalajında tüm ekipman ve veya parçaları ile kullanılmamış olarak iade edilir. Aksi takdirde iade edilen hasarlı ürünler karşı ödemeli olarak geri gönderilir.

 

5. Almış olduğunuz ürün hasarlı veya kusurlu ise ücretsiz olarak iadelerinizi yapabilirsiniz. Hasarlı ürünlerinizin kargo masrafları pivada.com tarafından karşılanacaktır.

 

6. Hasarlı iadeniz işletmenin ilgili birimleri tarafından incelenip onaylandıktan sonra en geç 5 iş günü içerisinde kredi kartınıza ya da banka hesabınıza yatırılır. Sonraki süreç bankanıza bağlı olarak gelişir.

 

7. İade Adresi: Kozluk mah. Şehit Soner sok. Şehit Soner Apt. No:26 - B blok Kat:5 Daire:9 PK:41200 İzmit / Kocaeli   iade@pivada.com