Renklendirmeniz İçin Van Gogh’un Başyapıtları

Yazar: Kolektif
Yayınevi: Maya Kitap
Derleyen: Marty Noble
Çevirmen: Bilge Ulusman
ISBN: 9786059902366
Sayfa Sayısı: 64
Baskı Yılı: 2017
Baskı Sayısı: 1. Basım
Ebat: 21 x 28
Dil: Türkçe
20.00 TL
16.00 TL

Van Gogh’un en iyi tablolarından derlenmiş harika bir seçki sizin renk tercihlerinizi bekliyor. Van Gogh’un başyapıtları arasından titizlikle seçilmiş 30 tablonun siyah-beyaz çizimlerini renklendirerek yaratıcılığınızı ifade edin. Hünerli uyarlamalarınızla, Vazodaki 12 Ayçiçeği, Yıldızlı Gece, Bandajlı Kulak ve Pipo ile Otoportre, Van Gogh’un Yatak Odası ve daha nice tabloyu yeniden canlandırın.

İtalyan Rönesansı’nın eşsiz örneklerinden, Empresyonizm akımının başyapıtlarına uzanan bu birinci sınıf, seçkin seri, resim severlere dünyanın en ünlü tablolarını yeniden yaratma fırsatı sunmaktadır. Serideki her bir kitap, 30 adet detaylandırılmış ve renklendirilmeye hazır birebir kopya içermektedir. Sayfaların yalnızca bir yüzüne basılmış olmaları sayesinde bu illüstrasyonları, suluboya da dâhil tüm boya çeşitleriyle renklendirebilir, ayrıca özel yerlerinden koparıp istediğiniz yere asabilirsiniz.

Orijinal tabloların renklendirilmiş baskıları, size referans vermesi için, ön ve arka kapağın iç yüzüne yerleştirilmiştir.

(Tanıtım Bülteninden)

Customers who bought this item also bought